سوالات پاسخ داده شده

نحوه ارسال کالا چگونه است؟

پس از خرید از سایت رودرواسی محصولات درخواستی شما با توجه به نوع ارسال انتخاب شده محصولات در کارتن های پستی با امنیت بالا و سلفون های مات قرار داده می شود و سفارش شما بدون فاکتور و هیچگونه مشخصات کالا بر روی بسته بندی ارسال می گردد.

بسته به فرد دیگری تحویل می شود؟

ممکن است به هر دلیل فرد درخواست دهنده سفارش در منزل نباشد و فکر کند بسته به فرد دیگری تحویل می شود، باید بگوییم به هیچ وجه بسته به هیچ فرد دیگری تحویل داده نخواهد شد و در هنگام تحویل ارائه کارت ملی جهت احراز هویت اجباری می باشد.

بسته چه زمانی به دستم می رسد؟

با توجه به نقطه مکانی شما و نحوه درخواستی ارسال، بازه تحویل کالا به شما متفاوت می باشد. جهت مشاهده وضعیت سفارشات خود می توانید به بخش سفارشات من مراجعه نمایید.

من از تکمیل اطلاعاتم در سایت شما هراس دارم!!!

جای هیچگونه ترس و ابهامی نیست رودرواسی دارای نماد اعتماد الکترونیک و ثبت شده در سایت ساماندهی می باشد و هدف اصلی تیم رودرواسی حفظ حریم شخصی جامعه ایرانی می باشد ما به شما اطمینان می دهیم اطلاعات شخصی شما در اختیار هیچ شخص حقوقی یا حقیقی قرار نخواهد گرفت و نزد رودرواسی به امانت می باشد.

روی بسته چه چیزی نوشته شده است؟

هیچ چیز در رابطه با محتوای بسته در داخل یا روی بسته نوشته نشده است و با خیال راحت می توانید بسته را از مامور پست تحویل بگیرید.

سوالات خودتان را بپرسید

03538335833