اطمینان خرید اینترنتی - فروشگاه محرمانه رودرواسی
تومان
تومان

اطمینان خرید اینترنتی یکی از مهمترین مولفه های انتخاب و خرید از یک فروشگاه آنلاین است.

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از مهمترین مراکز برای آسودگی خیال مشتریان برای انجام خرید اینترنتی و استعلام معتبر بودن فروشنده مجوز نماد اعتماد الکترونیک است.
اما متاسفانه یکی از قوانین نماد اعتماد الکترونیک برای فروش محصولات زناشویی عدم فروش ژل های زناشویی و اسپری های زناشویی حتی با داشتن مجوز بهداشت و قابلیت فروش OTC (فروش بدون نیاز به مجوز پزشک) است. باتوجه به اهمیت و نیاز زوجین به ژل ها و اسپری های مجوزدار، رودرواسی برای ادامه خدمت رسانی به شما مجبور به حذف نماد اعتمادالکترونیک شد.
با توجه به کلاهبرداری های رایج اینترنتی که خود ما نیز درگیر آنها هستیم. به تمامی مشتریان عزیز برای شک داشتن به فروشگاه های فاقد نماد اعتماد الکترونیک حق می دهیم. بنابراین برای اینکه از خرید و ارسال کالایتان مطمئن باشید. می توانید سوابق کسب و کار ما را مشاهده کنید. تا خیالتان برای خرید از سایت ما آسوده باشد.

سایت ایسام

رودرواسی از سال 1393 در سایت ایسام فروشنده است. و سوابق ارسال و امتیاز و عملکرد فروشگاه ما را در این سایت میتوانید بررسی کنید.
لینک فروشگاه رودرواسی در ایسام
در صورتی که تمایل دارید. خرید خود را از ایسام انجام دهید. و کالای مورد نظر شما در لیست محصولات موجود در ایسام نیست. با پشتیبانی رودرواسی در ارتباط باشید. تا کالای مورد نظر شما در ایسام قرارداده شود. و با خیال راحت خرید را انجام دهید. (توجه داشته باشید امکان قراردادن ژل و اسپری همانطور که اعلام شد در ایسام نیست)

مرکز پاسخگویی رودرواسی

جهت اطمینان از اینکه ما همیشه پاسخگوی شما هستیم چه از سایت ما خرید کنید. چه از واسط های فروشگاهی می توانید. با تلفن ثابت شرکت تماس بگیرید. یا در واتس آپ با پشتیبان های روردواسی در ارتباط باشید.
تلفن شرکت 03538335833
اگر به واتس آپ دسترسی دارید. میتوانید تلفن ثابت شرکت 03538335833 را در موبایل خود ذخیره کنید. و در واتس آپ به ما پیام بدهید.

زرین پال

فروشگاه رودرواسی از سال 1389 با درگاه پرداخت زرین پال در حال همکاری است. و اکانت با نشان طلایی (احراز هویت شده) دارد. جهت اطمینان می توانید. روی لوگوی زرین پال که زیر این مطلب قرار دارد کلیک کنید.

کارت بانکی به نام شرکت رودرواسی

فروشگاه رودرواسی دارای کارت بانکی با نام شرکت می باشد. که در صفحه پرداخت سایت نیز قابل مشاهده است و حتی می توانید. پرداخت را به صورت کارت به کارت به حساب شرکت رودرواسی واریز نمایید. و خیالتان از معتبر بودن برند ما راحت باشد.

سایت اینچند

فروشگاه روردواسی در سایت اینچند نیز دارای فروشگاه است. و شما می توانید علاوه بر دیدن امتیاز عملکرد ما در این سایت خرید را از این فروشگاه نیز انجام دهید.
لینک فروشگاه رودرواسی در اینچند

در صورتی که کالای مورد نظر شما در سایت اینچند نبود. با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید تا کالای مورد نظر شما در اینچند قرار بگیرد. (البته به جز ژل و اسپری)

هویز دامنه رودرواسی برای اطمینان خرید اینترنتی

اگر در زمینه احراز هویت دامنه اطلاعات دارید می توانید. سابقه دامنه رودرواسی را چک کنید که بیش از دو سال از ثبت آن می گذرد. و همچنان در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی است. و تا سه سال دیگر نیز اعتبار دارد.(بی شک قصد خداحافظی از شما را به این زودی ها نداریم)

استعلام دامنه roodarvasi.com
Expires On
2024-10-08
استعلام دامنه roodarvasi.ir
expire-date: 2024-10-07
در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خرید تیم پشتیبانی در واتس آپ و تلفن ثابت شرکت پاسخگوی شما مشتریان عزیز هستند.

رودرواسی در پاساژ

رودرواسی به فروشندگان پاساژ پیوست شما از اهم اکنون میتواند. محصولات رودرواسی را در سایت پاساژ نیز خریداری کنید.

رودرواسی در باسلام

با سلام یکی از جدیدترین سایت های فروش محصولات است. که مشتریان می توانند در آن با فروشندگان بوسیله باسلام خرید امن داشته باشند. و تا تایید نکردن دریافت محصول پول به حساب فروشنده واریز نخواهد شد. اگر شما هم جزو مخاطبان سایت باسلام هستید می توانید. خریدهای خود را از غرفه رودرواسی باسلام انجام دهید.